Kamerzysta w górach – wybór kamerzysty na wesele

Najlepsze tematy w Sieci > Marketing  > Kamerzysta w górach – wybór kamerzysty na wesele

Kamerzysta w górach – wybór kamerzysty na wesele

DJ

Przyjmuje się, że ślub bierzemy raz w życiu. Oczywiście, są wyjątki, ale idea jest właśnie taka. Jest to więc dzień w naszym życiu najważniejszy, wyjątkowy i niepowtarzalny; A o takich dniach nie chcemy nigdy zapominać. Niestety ludzka pamięć nie jest doskonała i nawet jeśli coś pamiętamy to raczej nie przez całe życie. Z czasem możemy zmieniać również bieg zdarzeń, używając kruchego argumentu: „tak mi się wydaje” lub „pewnie tak było”. Najlepiej jest więc uwiecznić na filmie ten wyjątkowy dzień, aby uniknąć takich problemów kiedy pamięć zacznie nas zawodzić.
Niezbitych dowodów może dostarczyć kamerzysta w Białymstoku, który uwieczni dzień ślubu na filmie. Za jakiś czas z uśmiechem i sentymentem będziemy oglądać swoje własne wesele, pokazywać je dzieciom i znajomym.
Coraz częściej słyszy się głosy, że ludzie nie chcą kamerzysty na weselu. Tłumaczą to faktem, że kamera jest dodatkowym stresem zarówno dla pary młodej jak i dla gości, którzy nie czują się swobodnie w jej obecności. Ale przecież profesjonaliści dobrze wiedzą co mają nagrywać a czego nie. Nie chodzi tutaj o uchwycenie gości w dwuznacznych, głupich czy krępujących sytuacjach. Istotą dobrego filmowania jest uchwycenie wszystkiego, co ważne na weselu. Na filmie zobaczymy więc chwile przepełnione radością i wzruszeniem.
Negatywne opinie dotyczą również źle zmontowanych filmów, które są zbyt długie i nudne, aby obejrzeć je do końca. W tej kwestii zawsze można się dogadać z kamerzystą. Już od dawna nie używa się raczej całości dostępnego nagrania. Owszem — wszystko jest dostępne dla pary młodej, ale nie jest umieszczone na płycie przeznaczonej do oglądania. Młodzi mogą sami wybrać fragmenty, które mają się znaleźć na płycie, przez co film będzie nieco skrócony, ale wcale nie gorszy. Kamerzysta zmontuje wszystkie fragmenty w jedną, spójną całość będącą skrótem wyłącznie najistotniejszych momentów ceremonii i wesela. W ten sposób w chwili wolnego czasu, bez problemu będziemy mogli wracać do dnia ślubu i przeżywać go na nowo.
Jeśli więc chcemy mieć niezapomnianą pamiątkę z własnego ślubu, koniecznie musimy pomyśleć o kamerzyście. Należy wybrać prawdziwego profesjonalistę, a nie amatora, który za swoją „pracę” weźmie zbyt dużo pieniędzy. Musimy pomyśleć o tym dużo wcześniej, ponieważ ci dobrzy profesjonaliści są zazwyczaj zamawiani dużo wcześniej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.